pracownik administracyjny

Centrum Komunikacji i PR Administracja

Uniwersytet Łódzki

zatrudni

pracownika administracyjnego

(obsługa administracyjna biura, korespondencji, faktur, umów)

w pełnym wymiarze czasu pracy

w Centrum Promocji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – administracja, zarządzanie lub podobne
  • umiejętność aktywnego słuchania i identyfikowania potrzeb
  • umiejętność generowania i wdrażania pomysłów
  • swoboda w pracy wielozadaniowej
  • odwaga w kontaktach z ludźmi
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • dobre zdolności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • otwartość na nowe wyzwania i chęć rozwoju
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

Dodatkowe atuty:

  • znajomość sektora szkolnictwa wyższego
  • znajomość prawa zamówień publicznych
  • znajomość funkcjonowania UŁ
  • znajomość języków obcych (angielski)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji przetargowej
  • dbanie o przestrzeganie procedur wewnętrznych
  • współpraca z dostawcami usług
  • aktywne wsparcie codziennej pracy Dyrektora
  • nadzór nad obiegiem dokumentów (umowy, faktury, zamówienia) oraz ich weryfikacja pod kątem merytorycznym i formalnym
  • przygotowywanie i nadzór nad prowadzonymi inwentaryzacjami
  • organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych
  • dbałość o terminową realizację zadań zleconych do realizacji
  • pomoc w prowadzenie Sklepu Uniwersytetu Łódzkiego

Sposób aplikacji:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać w terminie do dnia 20 czerwca 2019r. na adres
e-mail: anna.rolczak@uni.lodz.pl

Zastrzegamy prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej.

Data ogłoszenia: 7 czerwca 2019 Termin nadsyłania ofert: 20 czerwca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Komunikacji i PR Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełny etat