pracownik administracyjny

Ośrodek Badań i Studiów Francuskich Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

zatrudni

pracownika administracyjnego w Ośrodku Badań i Studiów Francuskich

na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Wymiar zatrudnienia: ½ etatu

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, poprzedzone okresem próbnym

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe magisterskie w zakresie filologii francuskiej (romanistyka),
  • doświadczenie w pracy w instytucjach edukacyjnych (szkoły wyższe; szkoły średnie lub inne placówki edukacyjne),
  • doświadczenie we współpracy z sektorem biznesu (wcześniejsze współpraca z biznesem; organizacja wydarzeń na styku z biznesem),
  • predyspozycje do samodzielnej pracy w zakresie promocji wydarzeń i projektów edukacyjnych,
  • dobra umiejętność pracy z komputerem w zakresie obsługi administracyjnej i biurowej — międzynarodowychprogramów edukacyjnych,
  • kreatywność w zakresie działań marketingowych i promocyjnych,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność.

Dodatkowo preferowane:

  • doświadczenie z innych miejsc pracy związane z obiegiem i sporządzaniem dokumentów, w tym finansowych (m.in. faktury, umowy),
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • komunikatywna znajomość języka hiszpańskiego lub włoskiego.

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna Ośrodka Badań i Studiów Francuskich.

Sposób aplikacji:

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: tomasz.domanski@uni.lodz.pl do dnia 19 czerwca 2019 r. (włącznie).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 12 czerwca 2019 Termin nadsyłania ofert: 19 czerwca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych, Ośrodek Badań i Studiów Francuskich Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: 1/2 etatu