pracownik naukowo-techniczny

Wydział Chemii Wydział Chemii

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

zatrudni

pracownika naukowo-technicznego w Katedrze Chemii Środowiska

na Wydziale Chemii

Wymiar zatrudnienia: pełen etat

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, poprzedzone okresem próbnym

Wymagania:

  • posiadania co najmniej średniego wykształcenia,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie do magazynu i wydawanie odczynników chemicznych,
  • prowadzenie ewidencji odczynników i opieka nad magazynem,
  • zamawianie gazów technicznych, w tym transport i podłączanie butli na terenie budynku,
  • bieżący nadzór na infrastrukturą oraz wyposażeniem laboratoriów chemicznych,
  • wykonywanie innych prac laboratoryjnych zleconych przez kierownika.

Sposób aplikacji:

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: rafal.glowacki@chemia.uni.lodz.pl do dnia 22 lipca 2019 r. (włącznie).

Odpowiedzi na pytania związane z ww. ofertą udzielamy pod numerem tel. (42) 635-58-35 (poniedziałek – piątek w godz. 09:00-14:00).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź na podstawie art. 6 ust.1 lit. c i f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; Dz.U.UE.L.2016.119.1).”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź. Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data ogłoszenia: 9 lipca 2019 Termin nadsyłania ofert: 22 lipca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Chemii, Wydział Chemii Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik naukowo-techniczny