biolog w grupie pracowników naukowo-technicznych

Katedra Antropologii Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

Katedra Antropologii

poszukuje kandydatów na stanowisko

biologa

w grupie pracowników naukowo-technicznych

Wymiar zatrudnienia: 1/4 etatu

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, poprzedzone okresem próbnym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe minimalnie na poziomie licencjatu.
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera w szczególności obsługi programu STATISTICA i innych programów statystycznych, najlepiej poparte doświadczeniem.
  • Znajomość zagadnień z zakresu auksologii poparta doświadczeniem lub publikacjami.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, samodzielność i skuteczność w działaniu, poczucie odpowiedzialności oraz dokładności w wykonywaniu zadań

Zakres obowiązków:

  • Pomoc organizacyjna przy realizacji projektów badawczych.
  • Praca w laboratorium auksologii molekularnej.
  • Pomoc w tworzeniu baz danych i modelowaniu statystycznym.

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) należy składać od dnia 15 lipca do dnia 21 lipca 2019 (włącznie) w sekretariacie Katedry Antropologii, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul. Banacha 12/16, pok. 150, tel. 42-635-44-55, lub na adres: katarzyna. pierzchala@biol.uni.lodz.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź na podstawie art. 6 ust.1 lit. c i f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; Dz.U.UE.L.2016.119.1).”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź. Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data ogłoszenia: 15 lipca 2019 Termin nadsyłania ofert: 21 lipca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Katedra Antropologii Miasto: Łódź Stanowisko: biolog w grupie pracowników naukowo-technicznych Wymiar godzinowy: 1/4 etatu