pracownik administracyjny

Wydział Prawa i Administracji Wydział Prawa i Administracji

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego

zatrudni

pracownika administracyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • dobra znajomość programów: Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop,
  • znajomość narzędzi i technik PR,
  • doświadczenie w redagowaniu tekstów prasowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • elastyczność i umiejętność adaptowania się do różnorodnych zadań,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność, otwartość.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość sektora szkolnictwa wyższego,
  • doświadczenie w pracy zw. ze środowiskiem akademickim,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie treści, redagowanie tekstów oraz ich wprowadzanie na stronę www Wydziału, a także moderowanie pozostałych serwisów wykorzystywanych do promocji Wydziału (np. Facebook),
  • planowanie i organizowanie imprez promujących WPiA oraz jego ofertę edukacyjną,
  • koordynacja działań związanych z opracowaniem i dystrybucją materiałów promocyjnych WPiA (m.in.: projektowanie plakatów, banerów, zaproszeń, wizytówek),
  • koordynacja działań związanych z przygotowaniem i publikacją ogłoszeń, artykułów oraz innych materiałów promujących WPiA i jego ofertę,
  • koordynacja działań/imprez/wydarzeń realizowanych przez organizacje studenckie,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie promocji WPiA i jego oferty (podwykonawcy, partnerzy, sponsorzy, media itp.),
  • współpraca z Radą Biznesu i Radą Pracodawców,
  • kontakt z pracownikami naukowymi i administracyjnymi jednostek UŁ,
  • współpraca przy przygotowywaniu wniosków aplikacyjnych i realizacji projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Oferty (CV oraz list motywacyjny) proszę składać osobiście w terminie od 26 lipca 2019 r. do 2 sierpnia 2019 r. w Zespole ds. Projektów (Łódź, ul. Kopcińskiego 8/12, pok. 2.12 w godzinach 10.00 - 12.00) lub na adres e-mailowy: mstaniszewska@wpia.uni.lodz.pl

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi,
przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź. Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Klauzula dla kandydata do pracy (link)

Data ogłoszenia: 26 lipca 2019 Termin nadsyłania ofert: 2 sierpnia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji, Wydział Prawa i Administracji Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełen etat