pracownik naukowo-techniczny

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Od kandydatów oczekujemy:

-umiejętności analizy danych genomicznych

-umiejętności samodzielnej organizacji pracy

-umiejętność pracy w labolatorium biologii molekularnej

-bardzo dobrej obsługi komputera

-umiejętność pracy w środowisku Linux/Unix

-znajomości narzędzi analizy danych

-wykształcenie min. wyższe I stopnia

-znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację na piśmie jak i za pośrednictwem telefonu

Zakres obowiązków:

-analiza i opracowanie danych GWAS

-przygotowanie treści portalu e-człowiek.pl

-przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.

-przestrzeganie zapisów Polityki Bezpieczeństwa Informacji

-wykonywanie innych zadań wynikających ze statutowej działalności jednostki, zleconych przez jej kierownika

Oferujemy:

-pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole branży B+R

-możliwość indywidualnego rozwoju-kursy, szkolenia

-fundusz socjalny

Dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną (na adres: biobank@uni.lodz.pl) do 29 lipca do godz. 23:59 lub lub listowną: Pracownia Biobank, Katedra Biofizyki Molekularnej, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul.Pilarskiego 14, tel. 42 665 57 02.

Czas trwania umowy:do 31 października 2020r.

Wymiar czasu pracy: cały etat, umowa o pracę

Zatrudnienie w ramach projektu pn."Cyfrowe udostępnianie zasobów biomolekularnych i opisowych Biobanku i Katedry Antropologii Uniwersytetu Łódzkiego-charakterystyka populacji zamieszkujących tereny dzisiejszej Polski na przestrzeni dziejów. Platforma informacyjna e-Czlowiek.pl", realizowanaego na Uniwersytecie Łódzkim, na podstawie środków przyznanych umową o dofinansowanie nr POPC.02.03.01-00-0012/17 z dnia 02.11.2017r.

Data ogłoszenia: 24 lipca 2019 Termin nadsyłania ofert: 29 lipca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik naukowo-techniczny