specjalista

Administracja Administracja

Uniwersytet Łódzki zatrudni

SPECJALISTÓW

w Centrum Kultury Uniwersytetu Łódzkiego

( liczba etatów: 3)

Zadania na stanowisku:

  • Organizacja i aktywna promocja wydarzeń realizowanych przez Centrum Kultury oraz współpracujące jednostki Uniwersytetu Łódzkiego,
  • Przygotowywanie informacji prasowych, materiałów informacyjnych oraz współpraca z mediami,
  • Projektowanie materiałów graficznych oraz współpraca z firmami zewnętrznymi przy ich publikacji i druku,
  • Znajomość rynku usług graficznych oraz firm produkujących gadżety reklamowe,
  • Współpraca z instytucjami edukacyjnymi, kultury, władzami samorządowymi, stowarzyszeniami, fundacjami i organizacjami społecznymi w ramach realizowanych przez Centrum Kultury inicjatyw i działań,
  • Opracowywanie strategii i planów działania Centrum Kultury w ramach przygotowywanych wydarzeń , imprez, wystaw , koncertów.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenia wyższe magisterskie,
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w instytucjach kulturalnych bądź
    w obszarze marketingu lub/i promocji,
  • Doświadczenie i wiedza w organizacji wydarzeń i eventów,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Wiedza w zakresie prawa zamówień publicznych szczególnie obszaru wydatkowania środków publicznych oraz znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • System premiowy i bonusowy,
  • Ciągły rozwój zawodowy m.in. w formie szkoleń i konferencji branżowych,
  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe, karta FitProfit, dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci).

Oferujemy:

Oferty w postaci CV prosimy składać e-mailowo na adres anna.sochala@uni.lodz.pl

w ciągu 7 dni od ukazania się oferty.

Prosimy o wskazanie wysokości miesięcznego oczekiwanego wynagrodzenia zasadniczego brutto na stanowisku.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 7 sierpnia 2019 Termin nadsyłania ofert: 14 sierpnia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Administracja Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista Wymiar godzinowy: pełny etat