kierownik

Administracja Administracja

Uniwersytet Łódzki zatrudni kierownika

w Centrum Kultury

Uniwersytetu Łódzkiego

Zadania na stanowisku:

  • Stworzenie i wdrożenie strategii działania Centrum Kultury zgodnie z przyjętymi przez Uniwersytet Łódzki celami,
  • Koordynacja działań i promocji wydarzeń realizowanych przez Centrum Kultury oraz współpracujące jednostki Uniwersytetu Łódzkiego,
  • Weryfikacja i akceptacja działań w zakresie przygotowywanych informacji prasowych, materiałów informacyjnych oraz współpracy z mediami,
  • Nawiązanie oraz koordynowanie działań w zakresie współpracy z firmami zewnętrznymi, szczególnie przy publikacji i druku materiałów graficznych oraz gadżetów reklamowych,
  • Znajomość rynku usług graficznych oraz firm produkujących gadżety reklamowe,
  • Negocjowanie umów oraz współpracy z instytucjami zewnętrznymi,w tym szkołami, instytucjami kultury, władzami samorządowymi, stowarzyszeniami, fundacjami
    i organizacjami społecznymi w ramach realizowanych przez Centrum Kultury inicjatyw
    i działań,
  • Kreowanie oraz przygotowywanie strategii i planów działania Centrum Kultury
    w ramach przygotowywanych wydarzeń , imprez, wystaw , koncertów,
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie,
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w instytucjach kulturalnych bądź
    w obszarze marketingu lub/i promocji, w tym kierowania zespołem,
  • Doświadczenie i wiedza w organizacji wydarzeń i eventów,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, szczególnie w zakresie komunikacji
    i negocjacji,
  • Wiedza w zakresie prawa zamówień publicznych szczególnie obszaru wydatkowania środków publicznych oraz znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • System premiowy i bonusowy,
  • Ciągły rozwój zawodowy m.in. w formie szkoleń i konferencji branżowych,
  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe, karta FitProfit, dofinasowanie zajęć sportowych, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci).

Oferujemy

Oferty w postaci CV prosimy składać e-mailowo na adres anna.sochala@uni.lodz.pl

w ciągu 7 dni od ukazania się oferty.

Prosimy o wskazanie wysokości miesięcznego oczekiwanego wynagrodzenia zasadniczegobrutto na stanowisku.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 7 sierpnia 2019 Termin nadsyłania ofert: 14 sierpnia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Administracja Miasto: Łódź Stanowisko: kierownik Wymiar godzinowy: pełny etat