pracownik administracyjny

Wydział Filologiczny Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje

pracownika administracyjnego do sekretariatu Instytutu Anglistyki

(zatrudnienie od września 2019 r.)

Zadania:

- bieżąca obsługa sekretariatu jednostki (telefon, mail, ustalanie dyżurów itp.);

- współpraca ze wszystkimi pracownikami oraz innymi jednostkami administracji Wydziału i administracji centralnej UŁ;

- wprowadzanie delegacji oraz umów do systemu uniwersyteckiego oraz ich rozliczanie;

- prowadzenie ewidencji wydatków jednostek i wprowadzanie faktur do systemu uniwersyteckiego;

- prowadzenie ewidencji sprzętu będącego na stanie jednostki;

- sporządzanie sprawozdań z pracy jednostki (na zlecenie władz wydziału, uczelni);

- wykonywanie innych poleceń kierownika jednostki;

Wymagania:

- wykształcenie wyższe;

- dobra znajomość języka angielskiego;

- doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym (mile widziane);

- znajomość pakietu MS Office;

- dobra organizacja pracy;

- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;

- umiejętność pracy pod presją czasu;

- samodzielność, systematyczność, terminowość;

Oferujemy:

- pracę w stałych godzinach w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji;

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

- przyjazną atmosferę w zespole;

- możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres filolog@uni.lodz.pl do 29 sierpnia 2019 r. Skontaktujemy się z wybranymi przez komisję konkursową osobami.

Data ogłoszenia: 22 sierpnia 2019 Termin nadsyłania ofert: 29 sierpnia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Wydział Filologiczny Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełen etat