inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Inspektorat BHP Administracja

Uniwersytet Łódzki

poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy na stanowisko

Inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy w Inspektoracie BHP Uniwersytetu Łódzkiego

w ramach umowy na zastępstwo

  • Data publikacji ogłoszenia: 12.09.2019 – 02.10.2019
  • Termin składania ofert: do 02.10.2019
  • Liczba stanowisk pracy – 1
  • Wymiar etatu – 1

Miejsce i warunki pracy:

  • siedziba Inspektoratu BHP UŁ – Łódź, ul. Matejki 32/38 (wejście od ul. Narutowicza)
  • praca administracyjno-biurowa (opracowywanie dokumentów, prace i czynności koncepcyjne i biurowe, użytkowanie sprzętu biurowego - praca przy komputerze)
  • praca poza siedzibą Inspektoratu (praca w terenie)
  • praca w pozycji siedzącej

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • realizacja zadań z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy wynikających z obowiązujących przepisów prawa w obszarze bhp
  • prowadzenie wymaganej przepisami prawa i wewnętrznymi regulacjami dokumentacji w zakresie bhp
  • prowadzenie postępowań powypadkowych, analiza wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz opracowywanie działań korygujących
  • prowadzenie szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • inicjowanie i rozwijanie na terenie uczelni różnych form popularyzacji problematyki bhp

Wymagania niezbędne / konieczne:

  • wykształcenie: wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • doświadczenie zawodowe: minimum roczny staż pracy na stanowisku Inspektora ds. bhp
  • aktualne szkolenie okresowe dla pracowników służby bhp
  • znajomość problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, w szczególności działu X Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych do tej ustawy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność biegłej obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych
  • rozwinięte umiejętności: komunikacyjne i interpersonalne, analitycznego myślenia, spostrzegawczości, motywowania innych w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy, współpracy z ludźmi na różnym poziomie struktury organizacyjnej i pracy w zespole, przeprowadzania szkoleń.

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganego: wykształcenia, doświadczenia zawodowego, szkolenia okresowego dla pracowników służby bhp, znajomości języka angielskiego
  • w ofercie należy podać dane kontaktowe – adres e-mail, numer telefonu

Co oferujemy:

  • pracę w firmie gwarantującej stabilne zatrudnienie
  • pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 -15:30
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem

Miejsce i zasady składania ofert:

  • wymagane dokumenty i oświadczenie należy przesłać w terminie od 12.09.2019r. do 02.10.2019r. do godz. 15.00 na adres e-mail: bhp@uni.lodz.pl tytułem nabór na stanowisko inspektora ds. bezpieczeństwa i higieny pracy – wrzesień 2019
  • za datę doręczenia uważa się datę przesłania aplikacji (datę wpływu). Dokumenty doręczone po 02.10.2019 nie będą rozpatrywane
  • zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 12 września 2019 Termin nadsyłania ofert: 2 października 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Inspektorat BHP Miasto: Łódź Stanowisko: inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy Wymiar godzinowy: pełen etat