specjalista

Instytut Mikrobiologii, Biotechnologii i Immunologii Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Instytut Mikrobiologii Biotechnologii i Immunologii

zatrudni specjalistę w grupie pracowników administracyjnych.

Zgłoszenie na konkurs należy dostarczyć na poniższy adres lub przesłać mailowo:

Sekretariat Instytutu Mikrobiologii Biotechnologii i Immunologii

Dyrektor - prof. dr hab. Katarzyna Lisowska

ul Banacha 12/16, 90-237 Łódź, pokój A 4.1

Adres e-mail: katarzyna.lisowska@biol.uni.lodz.pl

Termin składania ofert: 16.09.2019 r. - 27.09.2019 r.

Telefon kontaktowy: 42 635 44 63

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office
  • Obsługa dokumentów w Portalu Pracowniczym (faktury, delegacja, korespondencja);
  • Przygotowywanie zbiorczych danych z Instytutu
  • Przygotowywanie pism kancelaryjnych
  • Bieżące zakupy dla potrzeb Instytutu
  • Obsługa wszelkich urządzeń biurowych oraz sprzętu multi-medialnego do prowadzenia zajęć dydaktycznych Instytutu;
  • Z powodu ścisłego związku pracy z procesami dydaktycznymi, wykorzystanie urlopu wypoczynkowego w okresie poza terminami zajęć dydaktycznych.

Dodatkowe atuty:

  • Aktywność w wykonywaniu zadań wykraczających poza standardowy zakres obowiązków wymagających uzupełnienia własnych kompetencji;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność;
  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej;

Zakres obowiązków:

Szczegółowy zakres obowiązków na stanowisku pracy określi pracodawca.

Warunki pracy:

Miejsce pracy: Instytut Mikrobiologii Biotechnologii i Immunologii, ul. Banacha 12/16 bud. A

  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
  • Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • Wymiar etatu: 1/1
  • Data rozpoczęcia: 31.10.2019 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 30.09.2019 r.

Data ogłoszenia: 16 września 2019 Termin nadsyłania ofert: 27 września 2019 Termin rozstrzygnięcia: 30 września 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Instytut Mikrobiologii, Biotechnologii i Immunologii Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista Wymiar godzinowy: pełen etat