pracownik administracyjny

Dział Rachunkowości Zarządczej Administracja

Uniwersytet Łódzki poszukuje kandydata do pracy w Dziale Rachunkowości Zarządczej w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków:

- opracowywanie dokumentów zakupu w systemie elektronicznym,

- dokonywanie przelewów i innych operacji w systemie bankowym,

- kodowanie i budżetowanie,

- analizy, raporty, sprawozdania z wykonania budżetu,

- uzgadnianie kont i sald księgowych.

Wymagania :
- wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie rachunkowości lub ekonomii
- biegła obsługa pakietu MS OFFICE (zwłaszcza Excela)
- umiejętność analitycznego myślenia
- bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy,
- systematyczność i dokładność
- mile widziana znajomość języka angielskiego

- mile widziane doświadczenie

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny, referencje) prosimy składać/przesyłać na adres:
Uniwersytet Łódzki
Dział Rachunkowości Zarządczej (pokój 315)
Ul. Narutowicza 68 90-136 Łódź
lub mailowo na adres : drz@uni.lodz.pl
w dniach do 27.09.2019 roku

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 17 września 2019 Termin nadsyłania ofert: 27 września 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Rachunkowości Zarządczej Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełny etat