samodzielny referent

Dział Infrastruktury Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

OGŁOSZENIE O PRACĘ NA ETACIE:

samodzielnego referenta w Dziale Administracyjnym

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego zatrudni na pół etatu pracownika w Dziale Administracyjnym do prowadzenia Kancelarii Wydziału

Zakres obowiązków:

- rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

- dystrybucja korespondencji do jednostek Wydziału;

- rejestracja faktur, rachunków, not itp. w systemie;

- wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Oferujemy:

- umowę o pracę;

- stabilną pracę;

- bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Biegła znajomość MS Office.
  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność.
  • Samodzielność.
  • Komunikatywność.
  • Zdolności interpersonalne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną na adres: joanna.gozdzik@biol.uni.lodz.plw terminie do 27 września 2019 roku. Więcej informacji pod numerem telefonu 42 635 45 24.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Z 2016 r., poz. 922 wraz ze zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 23 września 2019 Termin nadsyłania ofert: 27 września 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Dział Infrastruktury Miasto: Łódź Stanowisko: samodzielny referent Wymiar godzinowy: 1/2