pracownik naukowo-techniczny

Pracownia Biobank Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

Ogłasza konkurs na stanowisko pracownika naukowo-technicznego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności tworzenia tekstów popularno-naukowych
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy
  • Bardzo dobrej obsługi komputera
  • Umiejętnego poruszania się w środowisku CMS (zaplecze portali/stron Internetowych)
  • Wykształcenie min. wyższe I stopnia.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację na piśmie jak i za pośrednictwem telefonu.

Zakres obowiązków

  • Korekta tekstów innych autorów
  • Nadzór nad pracą innych autorów
  • Przygotowanie treści portalu e-człowiek.pl
  • Obsługa środowiska CMS portalu e-czlowiek.pl
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.
  • Przestrzeganie zapisów Polityki Bezpieczeństwa Informacji.
  • Wykonywanie innych zadań wynikających, ze statutowej działalności jednostki, zleconych przez jej kierownika

Oferujemy:

  • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole branży B+R
  • Możliwość indywidualnego rozwoju – kursy, szkolenia
  • Fundusz socjalny

Dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną (na adres: biobank@uni.lodz.pl) do 10 października 2019 r. do godz. 23:59 lub listowną Pracownia Biobank, Katedra Biofizyki Molekularnej, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul. Pilarskiego 14, tel. 42 665 57 02.

Czas trwania umowy: do 31 października 2020 r.

Wymiar czasu pracy: cały etat, umowa o pracę

Zatrudnienie w ramach projektu pn. „Cyfrowe udostępnianie zasobów biomolekularnych i opisowych Biobanku i Katedry Antropologii Uniwersytetu Łódzkiego – charakterystyka populacji zamieszkujących tereny dzisiejszej Polski na przestrzeni dziejów. Platforma informacyjna e-Czlowiek.pl”, realizowanego na Uniwersytecie Łódzkim, na podstawie środków przyznanych umową o dofinansowanie nr POPC.02.03.01-00-0012/17 z dnia 02.11.2017 r.

Data ogłoszenia: 2 października 2019 Termin nadsyłania ofert: 10 października 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Pracownia Biobank Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik naukowo-techniczny Wymiar godzinowy: pełen etat