pracownik administracyjny

Biuro Rektora Administracja

Biuro Rektora

Uniwersytetu Łódzkiego

zatrudni

pracownika administracyjnego

w wymiarze pełnego etatu

(umowa na czas zastępstwa)

Zadania na stanowisku pracy:

Realizacja zadań administracyjnych wchodzących w zakres Biura Rektora;

Opracowywanie pod względem prawnym i redakcyjnym projektów wewnętrznych aktów normatywnych Uczelni, w szczególności zarządzeń Rektora
i uchwał Senatu;

Opracowywanie tekstów jednolitych wewnętrznych aktów prawnych Uczelni.

Zamieszczanie, zatwierdzonych przez władze Uczelni, wewnętrznych aktów prawnych w internetowej Bazie Aktów Wewnętrznych Lex;

Sporządzanie pełnomocnictw i upoważnień nadawanych przez Rektora;

Uczestnictwo w pracach zespołów roboczych, komisji stałych lub nadzwyczajnych.

Oczekiwania:

Ukończone studia na kierunku prawo lub administracja;

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz szczególnie systemu LEX;

Znajomość ustaw i aktów prawnych dotyczących szkolnictwa wyższego szczególnie, „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” będzie dodatkowym atutem;

Samodzielność, komunikatywność, skrupulatność, elastyczność:

Mile widziane doświadczenie na stanowisku w administracji państwowej oraz dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją;

Work-life balance, stałe godziny pracy;

Bardzo atrakcyjny pakiet socjalny.

Oferty w postaci CV prosimy składać mailowo na adres katarzyna.rubciak@uni.lodz.pl lub w Biurze Rektora, pok. 102 ul. Narutowicza 68 w terminie do 21.10.2019 r.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 4 października 2019 Termin nadsyłania ofert: 21 października 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Biuro Rektora Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełny etat