stażysta

Centrum Rozwoju Wydziału Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje

stażysty do zespołu ds. promocji

(zatrudnienie od stycznia 2020 r. w wymiarze ½ etatu)

Zadania:

  • pomoc w organizacji Dnia Otwartego Wydziału Filologicznego 2020;
  • tworzenie tekstów na potrzeby komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej Wydziału;
  • wsparcie wydziałowego zespołu ds. promocji w bieżącej działalności (m.in. organizacja eventów, współpraca ze szkołami, kontakty z Centrum Promocji UŁ);
  • obsługa wydziałowych kanałów w mediach społecznościowych;
  • tworzenie analiz i raportów;
  • opracowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych Wydziału;
  • współpraca ze wszystkimi pracownikami oraz innymi jednostkami administracji Wydziału i administracji centralnej UŁ.

Wymagania:

  • dyspozycyjność w miesiącach styczeń – marzec 2020 r. w wymiarze 20 godzin tygodniowo;
  • lekkie pióro, poprawność językowa (znajomość zasad ortografii i interpunkcji);
  • podstawowa znajomość zagadnień i branży PR;
  • zainteresowanie mediami społecznościowymi;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, rzetelność, terminowość;
  • umiejętność pracy w zespole; otwartość i kreatywność w działaniu;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dodatkowe atuty: umiejętność montażu materiałów wideo, znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop), umiejętność obsługi sprzętu fotograficznego;
  • mile widziany: status studenta lub absolwenta Wydziału Filologicznego UŁ (preferowane kierunki: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, filologia polska, produkcja teatralna i organizacja widowisk, nowe media i kultura cyfrowa, kulturoznawstwo, twórcze pisanie).

Oferujemy:

  • 3-miesięczny płatny staż w oparciu o umowę o pracę w wymiarze ½ etatu;
  • pracę w elastycznych godzinach pracy (możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni);
  • przyjazną atmosferę w zespole;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy organizacji wydarzenia z udziałem 1000 osób.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres bartosz.burski@uni.lodz.pl do 8 grudnia 2020 r.

Skontaktujemy się z wybranymi przez komisję konkursową osobami.

Data ogłoszenia: 20 listopada 2019 Termin nadsyłania ofert: 8 grudnia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Centrum Rozwoju Wydziału Miasto: Łódź Stanowisko: stażysta Wymiar godzinowy: pełen etat