Inżynier DevOps PHP

Centrum Informatyki Administracja

Centrum Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego zatrudni Inżyniera DevOps PHP

Opis stanowiska

Inżynier DevOps PHP odpowiedzialny za tworzenie i rozwój webowych systemów UŁ klasy Enterprise w tym systemu elektronicznego obiegu dokumentów.

W zakres obowiązków wchodzić będą:

  • Analiza wymagań, projektowanie i implementacja elementów systemu,
  • Praca przy tworzeniu systemów klasy Enterprise
  • Współpraca z doświadczonym zespołem programistów,
  • Możliwość realizacji działań na różnych etapach funkcjonowania projektów,
  • Realizacja unikatowych projektów szytych na miarę potrzeb Uniwersytetu Łódzkiego.

Wymagania

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość PHP,
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym z wykorzystaniem wzorca MVC,
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów programistycznych,
  • Umiejętność posługiwania się systemami wspierającymi pracę grupową (Git, Redmine),

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia poprzez uczestnictwo w dużych projektach,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,
  • System premiowy i bonusowy,
  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karta FitProfit, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie zajęć sportowych).

Oferty proszę przesyłać na adres: ci@uni.lodz.pl w terminie do dnia 29 lutego 2020 roku

Data ogłoszenia: 22 listopada 2019 Termin nadsyłania ofert: 29 lutego 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Informatyki Miasto: Łódź Stanowisko: Inżynier DevOps PHP Wymiar godzinowy: pełen etat