pracownik administracyjny

Centrum Zarządzania Majątkiem Administracja

Uniwersytet Łódzki

zatrudni pracownika administracyjnego

w Centrum Zarządzania Majątkiem

w wymiarze pełnego etatu

Zadania na stanowisku pracy:

  • bieżąca obsługa sekretariatu;
  • nadzór nad obiegiem dokumentów w tym obsługa kancelaryjna;  poczty przychodzącej i wychodzącej
  • prowadzenie stosownej dokumentacji biurowej i jej archiwizowanie
  • elektroniczna obsługa faktur
  • gospodarka odpadami w Uczelni w tym  organizacja oraz bieżący nadzór nad ewidencją/przekazywaniem odpadów i utrzymaniem czystości w obiektach
  • inne zadania administracyjne związane z zapewnieniem prawidłowe eksploatacji i utrzymania nieruchomości podległych Centrum.\

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office, Excel
  • samodzielność, dokładność, skrupulatność, kreatywność, wielozadaniowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność.

Mile widziane:

  • doświadczenie z zakresu ochrony środowiska w tym gospodarowania odpadami

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń
  • Bardzo atrakcyjny pakiet socjalny.

Oferty w postaci CV prosimy składać mailowo na adres katarzyna.urbaniak@uni.lodz.pl
w terminie do 10.12.2019 r.

Data ogłoszenia: 26 listopada 2019 Termin nadsyłania ofert: 10 grudnia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Zarządzania Majątkiem Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełny etat