robotnik

Dział Infrastruktury Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

OGŁOSZENIE O PRACĘ NA ETACIE ROBOTNIKA

Dział Administracyjny Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego zatrudni pracownika na stanowisku robotnika.

Opis stanowiska:

  1. Praca na rzecz Wydziału jako pracownik Warsztatu Naprawczego realizowana we wszystkich obiektach Wydziału.
  2. Obsługa podstawowych urządzeń i maszyn (takich jak: szlifierka, tokarka, zaginarka, wiertarka, wkrętarka i inne) będących na wyposażeniu Warsztatu Naprawczego. Dbanie o powierzone mienie, bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń.
  3. Obsługa sprzętu multimedialnego w salach dydaktycznych Wydziału, wymiana lamp w rzutnikach, bieżąca kontrola prawidłowego działania systemów audiowizualnych, nagłośnienia w aulach i salach dydaktycznych Wydziału.
  4. Obsługa techniczna w trakcie obrad Rady Wydziału, doktoratów, zjazdów, konferencji, wykładów otwartych, uroczystych inauguracji, gal itp. wydarzeniach organizowanych w aulach i salach wykładowych Wydziału.
  • Bieżące naprawy aparatury i urządzeń będących na stanie jednostek Wydziału (np. mikroskopów, destylarek) w ramach posiadanych kwalifikacji i umiejętności. W razie potrzeby dokonywanie zakupów materiałów, części niezbędnych do naprawy.
  1. Drobne naprawy stolarsko-ślusarskie, montaże i demontaże mebli, konstrukcji wystawowych itp.
  2. Prace instalacyjne: montaż głośników, projektorów, telewizorów itp. według bieżących potrzeb.
  3. Przestrzeganie ustalonego regulaminu pracy, czasu pracy, przepisów BHP i ppoż. obowiązujących w Uniwersytecie Łódzkim.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe o profilu technicznym (mile widziane o profilu elektrycznym, mechanicznym).
  • Doświadczenie zawodowe.
  • Dokładność i dobra organizacja pracy.
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.
  • Umiejętność obsługi maszyn, urządzeń, sprzętów biurowych i audiowizualnych. Znajomość MS Office.
  • Stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3 metrów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej życiorys oraz list motywacyjny wraz z dokumentami potwierdzającymi posiadane kwalifikacje i uprawnienia mailowo na adres: joanna.gozdzik@biol.uni.lodz.pl lub przesłanie dokumentów do Działu Administracyjnego Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul. Banacha 1/3, 90-237 Łódź do dnia 11 grudnia 2019 roku.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się w wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 4 grudnia 2019 Termin nadsyłania ofert: 11 grudnia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Dział Infrastruktury Miasto: Łódź Stanowisko: robotnik Wymiar godzinowy: pełny etat