specjalista

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Uniwersytetu Łódzkiego

zatrudni w Biurze Dziekana

Specjalistę

w wymiarze pełnego etatu

Wymagania podstawowe:

⦁ Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomiczne)
⦁ Wysokie umiejętności komunikacyjne
⦁ Umiejętność pracy w zespole
⦁ Umiejętność pracy pod presją czasu
⦁ Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i skrupulatność
⦁ Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (preferowany poziom zaawansowany)

⦁ Min. 3 lata stażu pracy

⦁ Doświadczenie w rozliczaniu projektów i znajomość wytycznych dla programów międzynarodowych

Wymagania dodatkowe:

⦁ Mile widziane doświadczenie w planowaniu rozkładów zajęć

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie procesu badawczego
  • Wsparcie w pozyskiwaniu zewnętrznych środków finansowania działalności naukowej
  • Monitorowanie postępu finansowego projektów i grantów
  • Opieka nad prawidłowym rozliczeniem i obiegiem dokumentów finansowych projektów, grantów
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami i wytycznymi programowymi
  • Sporządzanie raportów finansowych
  • Sporządzanie rozkładów zajęć na WSMiP

Oferujemy:

⦁ Umowę o pracę w największej uczelni wyższej w regionie
⦁ Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń
⦁ Przyjazną atmosferę pracy
⦁ Atrakcyjny pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres
katarzyna.pietrasiak@uni.lodz.pl do dnia 31 grudnia br. Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 10 grudnia 2019 Termin nadsyłania ofert: 31 grudnia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista