specjalista ds. projektów międzynarodowych

Biuro Współpracy z Zagranicą Administracja

Uniwersytet Łódzki zatrudni specjalistę ds. projektów międzynarodowych w Biurze Współpracy z Zagranicą

Zadania na stanowisku pracy

  • Wsparcie kadry akademickiej w przygotowaniu wniosków i realizacji projektów finansowanych z funduszy unijnych.
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów merytorycznych i finansowych związanych z rozliczaniem projektów.
  • Zapewnienie zgodności realizacji projektów z zasadami programów, wytycznymi Instytucji pośredniczących i zgodności z harmonogramem rzeczowo-finansowym.
  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych dotyczących postępów w realizacji projektów.
  • Monitorowanie źródeł finansowania projektów dotyczących edukacji i rozwoju.

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych finansowanych z funduszy unijnych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość zasad finansowania projektów w ramach Funduszy Unijnych.
  • Umiejętność myślenia koncepcyjnego, analizy i pisania wniosków aplikacyjnych.
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze nauk społecznych lub ścisłych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów narzuconych przez jednostkę rozliczającą.
  • Analityczność, dokładność, orientacja na szczegóły związana z pracą na dokumentacji projektowej.
  • Zaawansowana znajomość arkuszy kalkulacyjnych.
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań.

Oczekiwania

  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności.
  • Kreatywność i innowacyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.

Co oferujemy

  • Pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie.
  • Możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych, np. Erasmus+.
  • Rozwój poprzez szkolenia językowe i wyjazdy służbowe.
  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem.
  • Bogaty pakiet socjalny.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: bwz@uni.lodz.pl w terminie od 11.12.2019 do 02. 01.2020.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 11 grudnia 2019 Termin nadsyłania ofert: 2 stycznia 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Biuro Współpracy z Zagranicą Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista ds. projektów międzynarodowych