pracownik administracyjny

Wydział Filologiczny Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje pracownika administracyjnego

ds. administracyjno - technicznych

Zadania:

  • utrzymanie powierzchni budynku Wydziału w należytej sprawności,
  • nadzór i koordynacja pracy firmy sprzątającej oraz świadczącej usługę ochrony,
  • koordynowanie napraw, prac serwisowych i porządkowych na terenie Wydziału,
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiektu pod względem sprawności technicznej urządzeń oraz infrastruktury budynku Wydziału,
  • uczestnictwo w spisie inwentarzowym oraz jego likwidacji,
  • zapewnienie płynnej dystrybucji korespondencji i dokumentacji pomiędzy placówkami,
  • udział w projektach z obszaru administracji,
  • uczestnictwo w organizacji wydarzeń na terenie Wydziału,
  • wykonywanie drobnych napraw i prac budowlanych,
  • zastępowanie innych pracowników zobowiązanych do wykonywania prac administracyjnych podczas ich nieobecności.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność określania priorytetów,
  • komunikatywność, orientacja na klienta,
  • samodzielność, systematyczność, terminowość, odpowiedzialność,
  • znajomość zasad działania urządzeń audio/wideo,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • samodzielność w realizacji zadań,
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku wiodącej Uczelni,
  • przyjazną, koleżeńską atmosferę w zespole,
  • pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji,
  • pracę w stałych godzinach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny sprosimy przesyłać na adres filolog@uni.lodz.pl w terminie do 10 lutego 2020r. Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 30 stycznia 2020 Termin nadsyłania ofert: 10 lutego 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Wydział Filologiczny Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełen etat