pracownik gospodarczy

Wydział Filologiczny Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje osoby na stanowisko pracownik gospodarczy.

Zadania:

  • podstawowa umiejętność wykonywania drobnych napraw oraz prac ślusarskich, stolarskich, malarskich i hydraulicznych;
  • zmiana aranżacji pomieszczeń, instalacja nowych urządzeń;
  • zapewnienie płynnej dystrybucji korespondencji pomiędzy placówkami;
  • pomoc w organizacji wydarzeń na terenie Wydziału;
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne lub budowlane;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata);
  • umiejętności w zakresie ślusarstwa, stolarstwa;
  • samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków, umiejętność pracy w zespole;

praktyczna znajomości zagadnień technicznych, budowlanych;

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej oraz pracy na wysokości (do 3m.);
  • gotowość do pracy po południu i w weekendy w nagłych przypadkach;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • system premiowy;
  • rozbudowany system socjalny:
    • karta FitProfit
    • dofinansowania do wczasów dla pracownika i członków rodziny, przedszkola, udziału w wydarzeniach kulturalnych
    • pożyczki na cele mieszkaniowe
    • kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • miłą atmosferę w pracy.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres filolog@uni.lodz.pl lub złożyć osobiście u Dyrektora Administracyjnego Wydziału Filologicznego UŁ, Łódź ul. Pomorska 171/173, pok. 3.19 w terminie do 21 lutego 2020 r. do godziny 15:00. Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 14 lutego 2020 Termin nadsyłania ofert: 21 lutego 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Wydział Filologiczny Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik gospodarczy Wymiar godzinowy: pełen etat