specjalista w grupie pracowników naukowo-technicznych

Katedra Biochemii Ogólnej Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Katedra Biochemii Ogólnej Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego,

poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty w grupie pracowników naukowo-technicznych

Wymiar zatrudnienia: pełny wymiar czasu pracy.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (okres próbny 3 miesiące ) z możliwością przedłużenia.

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku biologia lub pokrewnym;
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej (umiejętność przygotowywania odczynników chemicznych, obliczania stężeń roztworów i prowadzenia eksperymentów);
  • Znajomość następujących technik laboratoryjnych: spektrofotometria, pH-metria, elektroforeza, analizy immuno- i fizykochemiczne, mikroskopia;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie programów: Word,Excel, PowerPoint, Statistica;
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie ipiśmie, komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Twórcze podejście do powierzonych zadań;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie odczynników chemicznych na ćwiczenia laboratoryjne prowadzone w Katedrze Biochemii Ogólnej;
  • Na prośbę prowadzącego zajęcia sprawdzenie ćwiczeń;
  • Przygotowanie sprzętu laboratoryjnego oraz sprawdzenie prawidłowości działania aparatury pomiarowej w salach ćwiczeniowych i pracowniach magisterskich;
  • Dbałość o czystość szkła i sprzętu laboratoryjnego;
  • Prowadzenie magazynu odczynników chemicznych (w tym odczynników reglamentowanych), szkła laboratoryjnego i „plastików” ;
  • Prowadzenie ksiąg inwentaryzacyjnych;
  • Zamawianie podstawowych odczynników chemicznych i drobnego sprzętu;
  • Wprowadzenie danych do istniejących w uczelni baz informacyjnych;
  • Pomoc techniczna w przygotowaniu materiałów dydaktycznych;
  • Inne powierzone przez bezpośredniego przełożonego obowiązki organizacyjne.

Dokumenty aplikacyjne (podanie o zatrudnienie skierowane do Dziekana, CV, list motywacyjny, kopia dyplomu) należy składać osobiście lub drogą pocztową od dnia 11 marca do dnia 23 marca 2020 (włącznie), w sekretariacie Instytutu Biochemii, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul. Pomorska 141/143, 90-236 Łódź, (tel. 42-635-44-84).

Termin rozstrzygnięcia: 27 marca 2020 r.

W przypadku przesyłek pocztowych decyduje data nadejścia przesyłki w w/w terminie.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmów tylko z wybranymi osobami. Dojazd i pobyt odbywa się na koszt własny kandydata.

Data ogłoszenia: 11 marca 2020 Termin nadsyłania ofert: 23 marca 2020 Termin rozstrzygnięcia: 27 marca 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Katedra Biochemii Ogólnej Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista w grupie pracowników naukowo-technicznych Dyscyplina naukowa: nauki biologiczne Wymiar godzinowy: pełny etat