Specjalista - copywriter

Centrum Komunikacji i PR Administracja

Specjalista – Copywriter

Miejsce zatrudnienia: Uniwersytet Łódzki, Centrum Promocji

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: filologia polska, dziennikarstwo i/lub marketing;
  • min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku w pracy przy prowadzeniu działań z obszaru komunikacji i PR, preferowana praca na stanowisku copywritera;
  • umiejętności tworzenia angażujących treści zgodnych ze strategią marki;
  • wiedzy z zakresu SEO;
  • kreatywności;
  • wysokich umiejętności interpersonalnych oraz pracy w zespole;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • orientacji na cel i odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • samodzielności oraz dobrej organizacji pracy własnej;
  • sumienności i terminowości;
  • biegłej znajomość pakietu Office.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie w oparciu o strategię komunikacji marki i redagowanie tekstów nowego multiportalu UŁ;
  • opracowywanie materiałów kierowanych do odbiorców wewnętrznych i zewnętrznych;
  • tworzenie i optymalizacja treści pod kątem wyszukiwarek internetowych;
  • udział w pracach redakcji strony internetowej.

Co oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia – po okresie próbnym oferujemy pracę w pełnym wymiarze (etat) na czas określony do września 2022 r.;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie;
  • pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem;
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe, karta FitProfit, dofinasowanie zajęć sportowych, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci)
  • zatrudnienie w ramach projektu „Doskonałość naukowa kluczem do doskonałości kształcenia” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt realizowany przez Uniwersytet Łódzki w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ1/17, na podstawie umowy nr POWR.03.05.00-00-Z092/17-00 z dnia 28.06.2018 r.

Sposób aplikacji:

CV oraz list motywacyjny, prosimy przesłać w terminie do dnia 25.05.2020, na adres: cp@uni.lodz.pl

Zastrzegamy prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej.

Data ogłoszenia: 11 maja 2020 Termin nadsyłania ofert: 25 maja 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Komunikacji i PR Miasto: Łódź Stanowisko: Specjalista - copywriter Wymiar godzinowy: 1/1 etatu