pracownik administracyjny

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Jednostki Pozawydziałowe

Oferta pracy na stanowisko pracownika administracyjnego w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Łódzkiego

Czego oczekujemy:

-wykształcenie wyższe

-bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego

-umiejętność obsługi komputera

-doświadczenie w pracy biurowej

Zakres obowiązków:

-praca w sekretariacie

-praca ze studentami

-obsługa USOS

Co oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,
  • pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe, karta FitProfit, dofinasowanie zajęć sportowych, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci),

Sposób aplikacji:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać w terminie do dnia 10 lipca 2020 r.., na adres: leszek.piastka@uni.lodz.pl

Zastrzegamy prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej.

Data ogłoszenia: 3 lipca 2020 Termin nadsyłania ofert: 10 lipca 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Jednostki Pozawydziałowe, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełen etat