pracownika naukowo-technicznego

Pracownia Biobank Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego zatrudni

Pracownika naukowo-technicznego

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego - preferowane kierunki zarządcze lub ekonomiczne,
  • doświadczenia w pracy administracyjnej lub rachunkowości
  • umiejętności prowadzenia dokumentacji
  • znajomości unijnych i krajowych przepisów i dokumentów związanych z funduszami strukturalnymi
  • umiejętności analitycznych,
  • biegłość w obsłudze komputera: znajomość pakietu MS Office, przeglądarek internetowych, programów obsługujących pocztę elektroniczną,
  • umiejętności pracy w grupie
    • doświadczenia związane z rozliczaniem projektu/projektów dofinansowanych ze środków UE
    • znajomość systemu informatycznego SL2014,
    • doświadczenie pracy w administracji publicznej.
    • znajomość Prawa Zamówień Publicznych
    • doświadczenie w rachunkowości
    • doświadczenie w sprawozdawczości do administracji centralnej
  • obsługa (kontrola kwalifikowalności oraz terminowości) zamówień i zakupów dokonywanych w ramach projektu,
  • ścisła współpraca z jednostką odpowiedzialną za dokonywanie zakupów przy uwzględnieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentów niezbędnych do prawidłowego wydatkowania środków z dofinansowania,
  • nadzór nad prawidłową realizacją budżetu projektu,
  • sporządzanie dokumentów do raportów i wniosków płatniczych,
  • staranne, profesjonalne i zgodne z przepisami prawa wykonywanie prac związanych z obsługą Projektu, przy wykorzystaniu zasobów oddanych przez UŁ oraz własnych.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.
  • Przestrzeganie zapisów Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Polityki Bezpieczeństwa Informacji.

dodatkowym atutem będzie:

Zakres obowiązków

Oferujemy:

  • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole branży B+R
  • Możliwość indywidualnego rozwoju – kursy, szkolenia, własne projekty
  • Fundusz socjalny

Dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną (na adres: biobank@uni.lodz.pl) do 14 sierpnia do godz. 23:59 lub listowną (decyduje data wpływu) Pracownia Biobank, Katedra Biofizyki Molekularnej, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul. Pilarskiego 14, tel. 42 665 57 02.

Czas trwania umowy: do 31 grudnia 2020 r z możliwością przedłużenia.

Wymiar czasu pracy: ½ etatu, umowa o pracę

Zatrudnienie w ramach projektu pn. „Cyfrowe udostępnianie zasobów biomolekularnych i opisowych Biobanku i Katedry Antropologii Uniwersytetu Łódzkiego – charakterystyka populacji zamieszkujących tereny dzisiejszej Polski na przestrzeni dziejów. Platforma informacyjna e-Czlowiek.pl”, realizowanego na Uniwersytecie Łódzkim, na podstawie środków przyznanych umową o dofinansowanie nr POPC.02.03.01-00-0012/17 z dnia 02.11.2017 r.

Data ogłoszenia: 9 sierpnia 2020 Termin nadsyłania ofert: 14 sierpnia 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Pracownia Biobank Miasto: Łódź Stanowisko: pracownika naukowo-technicznego Dyscyplina naukowa: nauki ekonomiczne Wymiar godzinowy: 1/2