Pracownik administracyjny

Katedra Systemów Politycznych Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

zatrudni

pracownika administracyjnego w Katedrze Systemów Politycznych

na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych.

Wymiar zatrudnienia: 1/2 etatu

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, poprzedzone okresem próbnym.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum licencjackie w zakresie nauk społecznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • biegłą obsługa komputera, w tym dobra znajomość pakietu Office,
  • odpowiedzialność, komunikatywność, inicjatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • preferowane doświadczenie w pracy biurowej, w tym w sporządzaniu dokumentów finansowych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna Katedry Systemów Politycznych WSMiP UŁ

Sposób aplikacji:

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: interul@uni.lodz.pl do dnia 10 września 2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 18 sierpnia 2020 Termin nadsyłania ofert: 10 września 2020 Termin rozstrzygnięcia: 10 września 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych, Katedra Systemów Politycznych Miasto: Łódź Stanowisko: Pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: 1/2