specjalista w grupie pracowników naukowo-technicznych

Muzeum Geologiczne Wydział Nauk Geograficznych

Muzeum Geologiczne Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego,

poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty w grupie pracowników naukowo-technicznych

Wymiar zatrudnienia: pełny wymiar czasu pracy.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (okres próbny 3 miesiące) z możliwością przedłużenia

Wymagania:

  • dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku: geografia, geologia, ochrona środowiska lub chemia;
  • znajomość podstawowych metod badań minerałów i skał;
  • orientacja w budowie geologicznej województwa łódzkiego;
  • gotowość do prac terenowych;
  • znajomość obsługi komputera w zakresie programów: Word, Excel, PowerPoint oraz aplikacji FB;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • twórcze podejście do powierzonych zadań;
  • komunikatywność i umiejętność pracy z dziećmi oraz młodzieżą;
  • osoba niepaląca.

Zakres obowiązków:

  • inwentaryzacja i dokumentacja geologicznych zbiorów muzeum;
  • inwentaryzacja i dokumentacja odsłonięć geologicznych na obszarze województwa łódzkiego;
  • przygotowywanie i prowadzenie prelekcji w muzeum oraz szkołach na obszarze województwa łódzkiego z zakresu wybranych zagadnień geologicznych (podstawy);
  • obsługa strony internetowej, aktualizacja treści na FB;
  • obecność na salach ekspozycyjnych podczas wizyt osób zwiedzających oraz udzielanie informacji merytorycznych dotyczących eksponowanych okazów oraz budowy geologicznej województwa łódzkiego;
  • obsługa kasy fiskalnej;
  • prowadzenie gotówkowych, miesięcznych rozliczeń z bankiem;
  • odpowiedzialność za zgromadzone zbiory geologiczne, sprzęt laboratoryjny oraz asortyment sklepiku;
  • dbałość o czystość wszystkich pomieszczeń muzeum;
  • pomoc techniczna w przygotowaniu materiałów dydaktycznych;
  • inne powierzone przez bezpośredniego przełożonego obowiązki organizacyjne.

Dokumenty aplikacyjne (podanie o zatrudnienie skierowane do Dziekana, CV, list motywacyjny, kopia dyplomu) należy składać osobiście lub drogą pocztową od dnia 31 sierpnia do dnia 18 września 2020 (włącznie) w Dziekanacie Wydziału Nauk Geograficznych,
ul. Narutowicza 88, 90-139 Łódź; pokój 109; tel. 42 665-59-10
Wszelkie dodatkowe informacje nt. stanowiska można zyskać drogą mailową: muzgeol@geo.uni.lodz.pl, lub telefonicznie: 42 635-45-93, 793-606-262.

Termin rozstrzygnięcia: 23 września 2020 r.
W przypadku przesyłek pocztowych decyduje data nadejścia przesyłki w w/w terminie.
Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmów tylko z wybranymi osobami.
Dojazd i pobyt odbywa się na koszt własny kandydata.

Data ogłoszenia: 31 sierpnia 2020 Termin nadsyłania ofert: 18 września 2020 Termin rozstrzygnięcia: 23 września 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych, Muzeum Geologiczne Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista w grupie pracowników naukowo-technicznych