specjalista w grupie pracowników naukowo-technicznych

Muzeum Geologiczne Wydział Nauk Geograficznych

Muzeum Geologiczne Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego,
poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty w grupie pracowników naukowo-technicznych

Wymiar zatrudnienia: pełny wymiar czasu pracy.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (okres próbny 3 miesiące) z możliwością przedłużenia.

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia studiów licencjackich na kierunku: geografia, geologia lub ochrona środowiska;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie programów: Word,Excel, PowerPoint oraz aplikacji FB;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Twórcze podejście do powierzonych zadań;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z dziećmi oraz młodzieżą;
  • Osoba niepaląca.

Zakres obowiązków:

  • Inwentaryzacja i dokumentacja geologicznych zbiorów muzeum;
  • Przygotowywanie i prowadzenie prelekcji w muzeum, oraz szkołach na obszarze województwa łódzkiego,
    z zakresu wybranych zagadnień geologicznych (podstawy);
  • Obsługa strony internetowej, aktualizacja treści na FB;
  • Obecność na salach ekspozycyjnych podczas wizyt osób zwiedzających oraz udzielanie informacji
    merytorycznych dotyczących eksponowanych okazów oraz budowy geologicznej województwa łódzkiego;
  • Obsługa kasy fiskalnej;
  • Odpowiedzialność za zgromadzone zbiory geologiczne, sprzęt laboratoryjny oraz asortyment sklepiku;
  • Dbałość o czystość wszystkich pomieszczeń muzeum;
  • Inne powierzone przez bezpośredniego przełożonego obowiązki organizacyjne.

Dokumenty aplikacyjne (podanie o zatrudnienie skierowane do Dziekana, CV, list motywacyjny, kopia dyplomu) należy składać: osobiście od dnia 23 września do dnia 30 września 2020 (włącznie)
w Dziekanacie Wydziału Nauk Geograficznych,
ul. Narutowicza 88, 90-139 Łódź; pokój 109; tel. 42 665-59-10.
Wszelkie dodatkowe informacje nt. stanowiska można zyskać drogą mailową: muzgeol@geo.uni.lodz.pl,
lub telefonicznie:42 635-45-93, 793-606-262.

Termin rozstrzygnięcia: 2 października 2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmów tylko z wybranymi osobami.
Dojazd i pobyt odbywa się na koszt własny kandydata.

Data ogłoszenia: 23 września 2020 Termin nadsyłania ofert: 30 września 2020 Termin rozstrzygnięcia: 2 października 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych, Muzeum Geologiczne Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista w grupie pracowników naukowo-technicznych