Tłumacz języka angielskiego

Centrum Komunikacji i PR Administracja

Uniwersytet Łódzki

Centrum Promocji

zatrudni

Tłumacza języka angielskiego

Zadania na stanowisku pracy

  • Tłumaczenie tekstów popularnonaukowych, artykułów o działalności bieżącej uczelni oraz materiałów marketingowych, tworzonych przez Centrum Promocji lub inne jednostki administracji centralnej.
  • Tłumaczenie dokumentów formalnych m.in. zarządzeń, procedur, raportów przygotowywanych przez władze UŁ.
  • Wsparcie pracowników Centrum Promocji w bieżącym przygotowywaniu materiałów marketingowych lub innych wymagających wersji anglojęzycznej.
  • Monitorowanie i tłumaczenie materiałów z anglojęzycznych źródeł wspierających pracę Centrum Promocji.
  • Inne działania realizowane przez Centrum Promocji wymagające płynnej znajomości języka angielskiego.

Wymagania stanowiska

  • Płynna znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe, ukończone studia magisterskie na kierunku Filologia Angielska.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów.
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań.

Oczekiwania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Otwartość i zaangażowanie.
  • Kreatywność i innowacyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.

Co oferujemy

  • Pracę na pełny etat w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie.
  • Możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych, np. Erasmus+.
  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem.
  • Bogaty pakiet socjalny.

Oferty zawierające CV prosimy kierować na adres e-mail: promocja@uni.lodz.pl w terminie od 02.10.2020 do 15.10.2020.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 2 października 2020 Termin nadsyłania ofert: 15 października 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Komunikacji i PR Miasto: Łódź Stanowisko: Tłumacz języka angielskiego Wymiar godzinowy: 1/1