Dyrektor International Hub

Uniwersytet Łódzki Uniwersytet Łódzki

Uniwersytet Łódzki zatrudni

Dyrektora nowotworzonej jednostki

International Hub

Zadania na stanowisku pracy

  • Współtworzenie strategii rozwoju Uniwersytetu Łódzkiego w obszarze współpracy międzynarodowej.
  • Realizacja działań zwiększających atrakcyjność Uczelni na arenie międzynarodowej, w placówkach dyplomatycznych i na targach edukacyjnych organizowanych przez MSZ.
  • Wsparcie w działaniach zwiększających liczbę zagranicznych profesorów wizytujących, przyjeżdżających z wiodących uczelni europejskich i światowych.
  • Podniesienie atrakcyjności oferty edukacyjnej Uniwersytetu Łódzkiego poprzez międzynarodowe akredytacje i rozwinięcie oferty programów współpracy.
  • Realizacja działań zwiększających widoczność Uczelni w rankingach międzynarodowych.

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie we wdrażaniu innowacji, działań projektowych.
  • Znajomość zasad funkcjonowania centrów innowacji i zmian.
  • Umiejętność myślenia koncepcyjnego, przygotowywania strategii i projektów.
  • Wykształcenie wyższe, mile widziany doktorat.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów.

Oczekiwania

  • Bardzo dobra znajomość zasad funkcjonowania uczelni wyższej.
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu jednostkami innowacyjnymi.
  • Kreatywność i ambicja.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Bardzo dobra znajomość innego niż angielski języka obcego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów naukowych będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy

  • Pracę w uczelni o wiodącej pozycji naukowej i dydaktycznej, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie.
  • Możliwość udziału w projektach oraz wyjazdach zagranicznych.
  • Rozwój poprzez liczne inicjatywy doskonalenia umiejętności i kompetencji.
  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem.
  • Bogaty pakiet socjalny.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: nina.georgiew@uni.lodz.pl w terminie 20.11.2020r.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 26 października 2020 Termin nadsyłania ofert: 20 listopada 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Łódzki Miasto: Łódź Stanowisko: Dyrektor International Hub